| Katalógus >Illatszerek >Tusfürdő |
| Vonalkód | IT5185 5410267765010 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 6 |
| Leírás (magyar) | Barbie Muskétás literes pumpás tusfürdő |
| Terméknév (angol) | Musketeer Barbie Bath & Shower Gel 1000 ml |
| Terméknév (magyar) | Musketeer Barbie Bath & Shower Gel 1000 ml |
| Terméknév | Musketeer Barbie Bath & Shower Gel 1000 ml (IT5185) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2019-07-16 09:57 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
 |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT5185/Parfüm, illatszer/Tusfürdő/Musketeer_Barbie_Bath_%26_Shower_Gel_1000_ml |